HAKKIMIZDA

Konusunda ülkemizin önder kuruluşlarından biri olan firmamız 1985 yılında kurulmuştur. Türkiye'de gemi, yat, römörkör, iskele ve liman usturmaçaları üretimi yapan firmalar arasında yer almaktadır.

  1985 Yılında ufak bir atölye olarak hizmet veren firmamız bugün 6600 m2 kapalı alanı ile ve Tuzla'daki makina atölyesi ve Gebze'deki kauçuk tesisi ile imalatlarımızı yapmaktayız.

  Arge çalışmalarımızla, laboratuvar sistemlerimizle Türkiye'nin önder kuruluşlarından biri haline gelmiş durumdayız. Genellikle web sayfamızdanda anlıyabileceğiniz gibi gemi, yat teknik parçaları, römörkör, iskele ve liman usturmaça imalatı ile firmamız konusunda önder bir kuruluş olmaya devam edecektir.

  Üretimlerimizi ülkemizin dörtbiryanına verdiğimiz gibi yurt dışınada dolaylı ve direk olarakta ihracaat yapmaktayız.

  İmalatlarımız ismimizle tescilli ve garantili olup bu çalışmalarımızın sonucu sizlere uzun yıllar boyunca hizmet vermenin gururunu taşımaktayız.

 

VİZYON MİSYON

Vizyon;

• Müşteri beklentilerine odaklanmış kalite anlayışı ile fark yaratarak güvenilir ürünler üretmek,
• Sürekli iyileştirme faaliyetleri ile rekabet gücümüzü artırmak

Misyon;

• Ülkemizin gemi yan sanayi ve insan kaynaklarını geliştiren, Türkiye ve dünyada önde gelen firmalardan biri olmak
• Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak kalite anlayışına uygun gemi, yat römörkör, iskele ve liman usturmaçalarnı dünya pazarları için üretmek

KALİTE POLİTİKASI

ERMAKSAN GEMİ ;

 Konusunda ülkemizin önder kuruluşlarından biri olan firmamız sürekli gelişmeyi esas alan çalışanlarının katılımı ile ürettiği garantili ve kaliteli ürünlerini zamanında teslim edilerek müşteri memnuniyetini yükseltmeyi amaç edinmiştir.

 Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak kalite anlayışına uygun gemi, yat römörkör, iskele ve liman usturmaçaları üretmek , Sürekli iyileştirme faaliyetleri kapsamında süreçlerimizi ve hedeflerimizi gözden geçirerek kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve verimliliğini arttırmak, Müşteri, şirket ve çalışanları arasında iletişim, paylaşma, dayanışma, işbirliği bilinci, güven duygusunu oluşturmak ve sürekli kılmak, bulunmaktadır.

 Tüm üretim ve hizmet süreçleri için, gerekli kaynaklar da dahil olmak üzere ilgili süreçler, prosedür ile dokümante edilir. Dokümante edilmiş süreçlere, prosedürlere, standartlara, iş yöntemlerine ve iş talimatlarına uygun çalışıldığının kontrolü sağlanmış olup, uygun prosedürlere göre üretim yapılır.


ERMAKSAN GEMİ;

• Ürün şartlarına uygunluğunu göstermek,
• Kalite yönetim sisteminin uygunluğunu sağlamak,
• Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek için gerekli olan izleme, ölçme, analiz, geliştirme ve denetim sürecini planlar ve uygular.

GENEL MÜDÜR

ŞABAN ORAK


 

 

Gebzedeki Kauçuk Tesisimiz

COPYRIGHT © ERMAKSAN GEMİ ve TEKNE YAN SANAYİİ